Firma Autolekar powstała w 1975 roku. Zakres działalności obejmował sprzedaż samochodów i części zamiennych oraz naprawę pojazdów. W 2000 roku firma przeszła dużą reorganizację, przekształcając się w spółkę z o.o. oraz poszerzając swoją działalność o Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Badania techniczne obejmują całą gamę pojazdów od samochodów osobowych poprzez ciężarowe, motocykle, autobusy, samochody na gaz oraz przyczepy.
W tym momencie Autolekar funkcjonuje jako Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, serwis samochodowy oraz dystrybutor oryginalnych części do marki BMW. Na miejscu mamy również sklep z częściami zamiennymi. Współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi. Jako jedyni w Radomiu posiadamy oficjalny Certyfikat Partnera BMW Bawaria Motors.

W 2011 roku zainwestowaliśmy w nowe technologie, doposażając warsztat w oprogramowanie do diagnostyki komputerowej samochodów wszystkich marek oraz urządzenie do ustawiania zbieżności kół w 3D. Aktualnie jesteśmy jedną z nielicznych firm w Radomiu wykonujących tę usługę na tak wysokim poziomie.

Nasz serwis mechaniczny oferuje naprawę i diagnostykę samochodów osobowych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej naszej kadry pozwala na naprawę usterek włączając skomplikowane naprawy silników, rozrządów czy głowic. Wykonujemy również usługi pełnego serwisu klimatyzacji.

W ramach działaności Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów świadczymy także usługę sprawdzenia auta przed zakupem. Obejmuje ono przejazd samochodu przez ścieżkę diagnostyczną, pomiary grubości powłoki lakierniczej, opcjonalną diagnostykę komputerową oraz fachowe doradztwo z naszej strony.

Rok 2017 to z kolei inwestycja w digitalizację naszej firmy. W celu pozyskania nowych klientów postawiliśmy na aktywne prowadzenie fanpage na Facebooku, w planach mamy także uruchomienie nowej, w pełni interaktywnej strony internetowej.
Mocno angażujemy się i wspieramy lokalne inicjatywy sportowe oraz kulturalne.

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola