Doskonale wiemy, jakiego przygotowania wymagają wszelkie prace na wysokości. Podnośniki koszowe, którymi dysponujemy, pozwolą na realizację nawet najtrudniejszych i wieloetapowych zadań. Działamy nie tylko na terenie Radomia, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Wynajęty przez Państwa podnośnik koszowy, dźwig lub zwyżka może zostać przez nas dostarczona na miejsce planowanych prac. Pragniemy także zaznaczyć, że przygotowując ofertę współpracy zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej podnośniki koszowe, dźwigi i zwyżki o zróżnicowanych parametrach technicznych. Dzięki temu będą Państwo mieli okazję skorzystać z funkcjonalności sprzętu w pełni dopasowanego do potrzeb wynikających z charakteru przeprowadzanych prac. Oczywiście do Państwa dyspozycji pozostają również w pełni wykwalifikowani operatorzy sprzętu, którzy zadbają o całkowite bezpieczeństwo realizowanych zleceń. Wszystkie usługi dźwigowe realizujemy dla naszych Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami bezpieczeństwa i higieny prac.

Wynajem podnośników

Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowy wynajem podnośników, który pozwoli Państwu na skorzystanie zarówno z podnośnika koszowego, jak i zwyżki. Usługę realizujemy nie tylko na terenie Radomia.

Wynajem dźwigów

Dysponując nowoczesnym sprzętem realizujemy dla Państwa kompleksowe usługi dźwigowe. Każdy dźwig, który znajduje się na naszym placu manewrowym w Radomiu, posiada aktualny przegląd techniczny potwierdzający jego pełną sprawność.

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola