Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów. Wykwalifikowany lekarz stomatolog zadba o Państwa dobre samopoczucie w drodze po piękny uśmiech.
Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek (DVD). Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym.

Cetrum medyczne PT Dental to nie tylko dentysta. Estetyczny wygląd to nie tylko piękny uśmiech, to także zdrowe, młodo wyglądające ciało:

  • Sprawdzenie stanu zdrowia zapewnimy Państwu poprzez badania laboratoryjne. W naszym Centrum Medycznym znajduje się Punkt Pobrań krwi (i innych materiałów biologicznych) renomowanego Laboratorium Medycznego Luxmed z Lublina – bardzo szeroki zakres wykonywanych badań, wyniki badań podstawowych dostępne w Centrum już w tym samym dniu od godz. 18.00 lub on-line.
  • Nasza placówka proponuje również konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – modelowanie twarzy, wygładzanie zmarszczek i bruzd, usuwanie przebarwień, redukcję tkanki tłuszczowej i celulitu, fotoodmładzanie i wiele innych. Szczególnie polecamy Endermologię – nieinwazyjną metodę liftingu i modelowania sylwetki oraz zabiegi laserem E-light i falami radiowymi (RF-radiofrekwecja).
  • Jeżeli macie Państwo defekt skóry w postaci znamion, brodawek itp. chirurg onkolog po zweryfikowaniu zmiany dermatoskopem, zaproponuje jej usunięcie metodą radiofrequency.

Opening Hours

Monday

9.00 - 20.00

Tuesday

9.00 - 20.00

Wednesday

9.00 - 20.00

Thursday

9.00 - 20.00

Friday

9.00 - 20.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address & Contact

Our Address

26-600 Radom, ul. Ks.Wł. Sedlaka 4/6/8

GPS

51.4026988, 21.1471748

Telephone

-

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola