Humansoft Sp. z o. o. to producent oprogramowania biznesowego z ponad 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych dla firm. W roku 1991 roku zapoczątkował tworzenie rozwiązań informatycznych wspomagających małą przedsiębiorczość. Dziś projektuje systemy ERP dla średnich przedsiębiorstw, które wspierają strategię i działania operacyjne w biznesie.

Głównym produktem w ofercie jest system ERP – humansoft HermesSQL przeznaczony do obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firma jest również dostawcą rozwiązań klasy Business Intelligence – QlikView i Qlik Sense, które umożliwiają analizę danych i wsparcie w procesie decyzyjnym.

Producent tworzy także programy dla małych firm (system humansoft Corax) oraz małych podmiotów gospodarczych i mikrofirm  (program humansoft MiniCorax).

Posiada doświadczone zespoły wdrożeniowe oraz własny dział wsparcia technicznego. Tworzenie przez firmę oprogramowanie dostępne jest także w ogólnopolskiej sieci partnerów liczącej blisko 100 firm informatycznych.

Obecnie z systemów Humansoft korzysta ponad 10. 000 przedsiębiorstw różnych branż.

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola