Firma Interfach prowadzi działania w trzech branżach: zabezpieczeniach, ochronie i teleinformatyce. Specjalnością firmy, działającej od 1988 r.,  jest monitorowanie zagrożeń.

W 1993 r.  firma uruchomiła Stację Monitorowania Alarmów, która przekazuje informacje z zagrożonego obiektu do odpowiednich służb interwencyjnych. Dzięki monitoringowi obiektów o zdarzeniu zostaje bezzwłocznie poinformowana agencja ochrony czy straż pożarna. Załoga interweniuje zwykle w ciągu kilku minut od uruchomienia alarmu. Od 1997 roku z kolei działa monitoring pożarowy na terenie Radomia i całego regionu. System sygnalizacji pożaru to wspólne przedsięwzięcie firmy oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Jako członek Polskiej Izby Systemów Alarmowych oraz Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia Interfach zajmuje się sprzedażą urządzeń alarmowych. Zapewnia również fachowe doradztwo i szkolenia w zakresie projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń.

Firma dostarcza także nowoczesne, kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu, zmniejszające koszty połączeń telefonicznych.

Interfach prowadzi również działalność w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia. Oferujemy kompleksowe usługi zarówno ochrony obiektów przemysłowych, jak i budynków mieszkalnych. Zajmujemy się ochroną osób, imprez czy konwojów wartości pieniężnych.

Address & Contact

Our Address

26-600 Radom, ul. Wrocławska 9B

GPS

51.4013371, 21.1856492

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola