Klub Kręgielnia & Fitness Platinium powstał 16 września 2013 roku przy ul. Biznesowej 8!
Na powierzchni 3000 m2 oprócz 6-cio torowej kręgielni znajdziesz 9 stref:

  • cardio
  • izotoniczna
  • CrossTraining
  • treningu funkcjonalnego
  • wolnych ciężarów
  • studio treningu personalnego
  • strefa kobiet
  • strefa relaksu z saunami: suchą i parową
  • fitness ( 2 sale)

Dla osób zainteresowanych udziałem w zajęciach grupowych mamy 2 Sale Fitness mieszczące (każda z osobna) 25 uczestników, idealne do treningu pod okiem instruktora! Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. W klubie pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad. Do dyspozycji jest ponadto jest darmowa sieć Wi-Fi oraz bezpłatny parking znajdujący się przed samym wejściem. Zapraszamy także do Fit Baru, gdzie możesz zakupić napoje, przekąski i suplementy, a nasze recepcjonistki przygotują dla Ciebie pysznego shake’a!

W sąsiedztwie siłowni znalazło się miejsce dla naszej drugiej połowy – Kręgielni Platinium! (www.kregielniaplatinium.radom.pl) Szukasz miejsca na imprezę integracyjną dla siebie i znajomych lub swoich pracowników? To idealne miejsce dla Ciebie! W kręgielni macie również możliwość organizacji imprez okolicznościowych, urodzin dla dzieci, spotkań firmowych i nie tylko!

Podstawą naszej działalności jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że popularna w Radomiu – PLATYNA – to nie tylko sale treningowe, ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją.

Opening Hours

Monday

06:30-23:00

Tuesday

06:30-23:00

Wednesday

06:30-23:00

Thursday

06:30-23:00

Friday

06:30-23:00

Saturday

08:00-20:00

Sunday

08:00-20:00

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola