Restauracja Pasja to miejsce stworzone z miłości do gotowania Szefa Kuchni – Macieja Montelatic.

Serwujemy dania podążające za kulinarnymi trendami, w których podstawą są potrawy kuchni polskiej połączone z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób. Otwarta kuchnia podkreśla nasz bliski kontakt z Gościem i umożliwia obserwacje naszego zespołu przy komponowaniu dań.

Restauracja Pasja to również miejsce, gdzie możecie Państwo zorganizować przyjęcie okolicznościowe do 100 osób, posiadamy niezależną sale bankietową na piętrze restauracji.

KAMERALNA KOLACJA SZEFA KUCHNI

Chef’s Table, czyli Stolik Szefa to miejsce wyjątkowe, znajduje się przy samej kuchni, w sercu naszej restauracji. Siedząc tutaj Goście mogą obserwować, co dzieje się na kuchni, doglądać kulis przygotowywanych dań. Rezerwacje przy Chef’s Table obsługuje nasz szef kuchni Maciej Montelatic, serwując unikatowe menu specjalnie dobrane dla naszych Gości.

Chef’s Table to niespodzianka, nie ma więc karty z której możemy wybrać dania. Zdajemy się na talent i fantazję kucharza.

Menu fine dining skomponowane każdorazowo przez naszego szefa kuchni to koszt 200 zł/os. Istnieje możliwość dostosowania głównych składników dań do Państwa preferencji, wówczas cena pozostaje do ustalenia.

“Kuchnia to spektakl”, każdy, kto przychodzi do restauracji, jest ciekawy, jak wygląda praca kuchni, jak są przygotowywane dania, jaka atmosfera panuje na zapleczu. Tutaj nic się nie ukryje przed oczami Gości, wszystko jest jak na talerzu.

Sala ze Stołem Szefa jest niewielka, przy stole mieści się maksymalnie 10 osób przy fotelach lub maksymalnie 16 osób przy krzesłach. Jest to idealne miejsce dla wymagających Gości, którzy w restauracji oprócz wyśmienitych posiłków, cenią sobie intymna atmosferę i wyjątkowy klimat otwartej kuchni.

Wielbicieli i pasjonatów kulinarnych pragnących zarezerwować Chef’s Table prosimy o kontakt bezpośrednio z szefem kuchni 509-916-880 (z tygodniowym wyprzedzeniem).

Rezerwacje tylko od 6 do 16 osób.

Opening Hours

Monday

12:00-22:00

Tuesday

12:00-22:00

Wednesday

12:00-22:00

Thursday

12:00-22:00

Friday

12:00-23:00

Saturday

12:00-23:00

Sunday

12:00-20:00

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola
Magda 8 czerwca 2017 12:54
Jakość
Koszt
Obsługa

Zdecydowanie najlepsi 🙂