Zostałeś wybrany na ojca chrzestnego lub matkę chrzestną? Teraz już nie musisz martwić się, co sprezentować maluchowi. Tort z pampersów to niepowtarzalny pomysł na prezent dla noworodka, a także większych pociech. Z czego tworzymy torty? Ze wszystkiego, co tylko maluchowi może się przydać. Tworzymy torty, kołyski, bukiety, auta, a nawet motory. Wszystko wykonane z pieluszek, kocyków, ręczniczków, maskotek, skarpetek, bucików, śliniaków i wielu innych akcesoriów.

A może zastanawiasz się co kupić na zbliżającą się rocznicę lub inną okazję? Idziesz na ślub, imprezę urodzinową lub komunię? Dla Ciebie też mamy rozwiązanie! Torty z ręczników cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na oryginalny wygląd i praktyczność, ponieważ każdy element tortu można wykorzystać, bez względu czy są to ręczniki, pióra, koca lub nawet papier toaletowy.

Nasze kompozycje cieszą się dużym zainteresowaniem także podczas wieczorów panieńskich, urodzin, imienin itp. Gwarantujemy, że stworzymy niepowtarzalny prezent na każdą okazję.

Pracownia Artystyczna La Prezento podsyła rozwiązania na oryginalne i bardzo praktyczne upominki. Każdy element jest do wykorzystania 🙂 Można je wręczać na dosłownie każdą okazję: Baby Shower, urodziny, rocznice, narodziny, chrzest, ślub, 18-kę czy parapetówkę, dzień babci/dziadka, dzień mamy lub taty… na brak okazji też są świetne!

Tworzymy m.in.: torty z ręczników, torty z pampersów, kocyki z haftem, pióra w etui z haftem, kołyski, bukiety z kuponów lotto, auta,ciężarówki a nawet motory. Wszystko wykonane z ręczników, pieluszek, kocyków, ręczniczków, maskotek, skarpetek, bucików, śliniaków, bodziaków i z czego tylko będziecie mieli życzenie 🙂

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola