Bistro Rachu Ciachu to klimat prawdziwego bistro. Odchodząc od nudy i monotonii postanowiliśmy stworzyć miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać!

Serdecznie zapraszamy do spróbowania dań z naszej karty oraz zestawów lunchowych w miłej i ciepłej atmosferze naszej restauracji. Rachu Ciachu Bistro Bar czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00. Do godziny 11.00 zapraszamy na śniadania, później na dania obiadowe.

Na wynos
Nie masz czasu na lunch? Zawsze możesz wziąć coś na wynos i spokojnie zjeść w wolnej chwili.
Nasze dania pakowane są w utrzymujące ciepło pojemniki, a zupy są szczelnie zamykane, więc nie musisz obawiać się, że coś się wyleje.

Dostawa
Czas na lunch? Wystarczy do nas zadzwonić, a my dostarczymy do Państwa gorący posiłek o wyznaczonej godzinie. Minimalna wartość zamówienia w dostawie to 40 zł. Zamówienia można składać telefonicznie codziennie, do godziny 11.00.

Catering
Niezależnie od tego czy organizujecie Państwo spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie, zawsze zagwarantujemy Państwu świeże i smaczne potrawy. Nasza oferta cateringowa jest bardzo szeroka, ale też z przyjemnością zrealizujemy Państwa pomysły.
Od zimnych przekąsek i przystawek (kanapki dekoracyjne, tartinki, tortille, koreczki), przez dania lunchowe i desery, kończąc na bufetach ciepłych z obsługą.

Uroczystości
Jeśli szukacie Państwo przyjemnego miejsca na zorganizowanie dowolnej uroczystości, jak choćby chrzciny czy urodziny, to w każdy weekend jesteśmy do Państwa dyspozycji. Specjalnie dla Państwa opracujemy menu i odpowiednio przygotujemy salę, w której zmieści się do 30 gości. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt.

Opening Hours

Monday

7:00 - 18:00

Tuesday

7:00 - 18:00

Wednesday

7:00 - 18:00

Thursday

7:00 - 18:00

Friday

7:00 - 18:00

Saturday

8:00 - 15:00

Sunday

-

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola