Vip Room to nowoczesna restauracja w centrum Radomia idealna nie tylko na wieczór, ale także na popołudniowe spotkania, czy obiad z rodziną. Restauracja charakteryzuje się przyjazną atmosferą i miłą obsługą. Możesz zorganizować w niej nie tylko swoje urodziny, czy wieczór kawalerski, ale również imprezy firmowe oraz okolicznościowe.

Wizyta w Vip Roomie dostarcza swoim gościom niezapomnianych wrażeń. Można tutaj skosztować swojskiego tatara, przepysznych sałat ze świeżych warzyw oraz wyjątkowych makaronów znanych w całym mieście. Po sytym obiedzie oferujemy naszym gościom wyśmienite desery i wyszukane kawy. Na wieczór zapraszamy na szeroką gamę koktajli serwowanych przez najlepszych barmanów w Radomiu. Mamy również w swojej ofercie coś dla smakoszy piwa, wina lub innych mocniejszych trunków.

Obsługa Vip Room równie chętnie służy pomocą przy organizowaniu większych spotkań, tak aby zarówno goście jak i gospodarze byli zadowoleni. Jest nam niezmiernie miło, kiedy klienci wracają do nas, gdyż jest to dowód na to, że warto przyjść i poznać fantastyczną atmosferę Vip Roomu.

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola