SKILLS FACTORY to firma szkoleniowa utworzona w 2013 roku przez grupę trenerów biznesu i coachów z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w kraju i za granicą.

Przeprowadziliśmy i koordynowaliśmy setki projektów szkoleniowych dla firm z sektora usług wspólnych (BPO/SSC), grup mediowych, jak również organizacji publicznych: urzędów, uczelni, szkół i organizacji pozarządowych. Mamy również doświadczenie we wspieraniu w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Stawiamy na mistrzostwo osobiste każdego pracownika. Menedżerów wspieramy w procesie stawania się liderami. Pracownikom pomagamy rozwinąć kompetencje, dzięki którym praca zespołowa staje się efektywniejsza. Promujemy kulturę organizacji uczącej się, na bazie której przedsiębiorstwa budują swoją konkurencyjność na rynku, osiągając coraz lepsze wyniki.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które pragną budować konkurencyjność na rynku poprzez inwestycję w swój największy potencjał – rozwój pracowników.

Do każdego nowego projektu szkoleniowego podchodzimy z sercem i otwartym umysłem. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą na temat efektywnych rozwiązań w biznesie. Stale poszerzamy nasze kompetencje trenerskie. Cieszymy się z informacji zwrotnych, dzięki którym możemy stawać się coraz lepsi.

Z naszymi klientami budujemy relacje oparte na zasadach partnerskich, szacunku i zaufaniu. Wspólnie szukamy obszarów istotnych dla rozwoju organizacji, omawiamy przyczyny zaistniałych problemów i proponujemy najlepsze możliwe rozwiązania, zgodne z wizją, misją i strategią zarządzania w danej organizacji.

Reviews

Leave a Review

Jakość
Koszt
Obsługa
Publishing ...
Twoja ocena została wysłana
Uzupełnij wszystkie pola